Blanka

Moje první setkání s jógou se odehrálo už na základní škole, kdy jsem si při pravidelných návštěvách knihovny vyhlídla jógovou knihu, podle které jsem se učila jednoduché ásany i očistné techniky, aniž bych pořádně věděla co dělám. O pár let později jsem se dostala na první hodiny jógy. Stylů jsem v průběhu let vystřídala několik. Od Systému jógy v denním životě až po dynamickou Ashtangu Vinyasu.

Nyní jsem se usídlila v Hatha józe s občasnou ashtangovou inspirací. Při jógové praxi je pro mě vždy nejdůležitější snaha o udržení pozornosti uvnitř sebe a naslouchání svému tělu.

Jógou jsem se začala více zabývat před pár lety, nejprve jsem studovala v Praze, poté v Indii. Jóga je pro mě životní cesta, proto v samostudiu stále pokračuji.

Info: 737 766 898

Riana

Vždy mě přitahovaly alternativní cesty - medicína, myšlení, způsob života... Zcela intuitivně a přirozeně jsem postupně došla až na cestu jógy. Praktikování mi do života přináší klid, harmonii a pocity štěstí.

Zajímám se o očistné techniky, meditace a duchovní rozvoj. Z fyzické praxe je mi nejbližší klasická Hatha jóga, která je k tělu nenásilná, protože vyvíjí pozice postupně.

Info: 731 900 220